Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Kontraceptinės injekcijos

Kontraceptinės injekcijosTai ilgalaikė kontraceptinė priemonė, todėl ją dažniausiai renkasi vyresnio amžiaus moterys. Ji nerekomenduojama jaunoms merginos ir dėl šalutinio poveikio - stiprenės koncentracijos preparato kartais sukelemo kaulų retėjimo. 

Leidžiamų preparatų sudėtyje yra to paties hormono kaip ir progestogeno tabletėse. Preparatas leidžiamas į rankos arba užpakalio raumenį. Yra dviejų tipų leidžiamos kontracepcijos preparatai, skiriasi jų koncentracija, todėl ir jų suleidimo dažnumas. Mažesnės koncentracijos injekcijos išlieka efektyvios 4 savaites, stipresnės koncentracijos - 12 savaičių.

Pranašumai: injekcijų reikia tik kas vieną ar tris mėnesius, netrukdo mylėtis.

Nepatogumai: Tik kartą pasidarius injekciją, poveikis (taip pat ir pašaliniai efektai) truks tris mėnesius. Kai liausitės vartojusi šį preparatą, gali prireikti metų, kad visiškai normalizuotųsi menstruacijų ciklas ir vėl galėtumėte pastoti. Gali pasikeisti menstruacijų ciklo trukmė. Nustojus vartoti normalaus ciklo ir vaisingumo atsistatymui gali prireikti net visų metų. Naudojant didesnės koncentracijos preparatą gali prasidėti kaulų retėjimas.

Patikimumas: Labai efektyvu - daugiau nei 99%.

^ į viršų