Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Heteroseksualai

Priklausomai nuo to, kokiais sociologiniais tyrimais pasikliautume, vieni tvirtina, kad 10% žmonių yra homoseksualūs ir 90% - heteroseksualūs. Kiti teigia, kad 10% - homoseksualūs ir tik 60% - heteroseksualūs, o likusieji 30 procentų - biseksualūs. Kas žino?

Nors visuomenėje priimta, kad heteroseksualiu seksu mėgaujasi dauguma žmonių, tačiau graikų kalboje šis žodis reiškia "kitoks" arba "skirtingas". Heteroseksualius žmones traukia priešinga lytis.

Nėštumas - dažnas sekso su kitos lyties asmeniu pašalinis efektas - gali būti suvokiamas kaip pranašumas, o kai kas mano, kaip trūkumas.

Tik heteroseksualios poros gali tuoktis krikščioniškoje bažnyčioje, taigi iš esmės tai ir yra vienintelė seksualumo forma, kuriai visiškai ir neabejotinai pritariama.

Tiesa, kad visuomenė ir įstatymas yra palankesni heteroseksualiems, o ne homoseksualiems ir biseksualiems. Tačiau tai, žinoma, nereiškia, kad heteroseksualumas yra teisingas būdas. Tai tiesiog yra labiausiai paplitusi seksualumo forma.

Santuoka yra socialinis būdas heteroseksualiam aktyvumui reguliuoti, išvengti visuomenę ardančios konkurencijos ir įteisinti abiem pusėms naudingą atsakomybę už sutuoktinį ir palikuonis.
Seksualinių tyrimų institutas

^ į viršų