Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Pažinkite savo kūną - vyrai

Kiekvienas vyras intymiai pažįsta savo penį. Bręstantis jaunuolis daug laiko praleidžia laikydamas rankoje savo įrankį. Priešingai nei varputė ir makštis, viskas, ką vyras turi, palikta tabaluoti išorėje, ir tai atrodo kaip kvailiausia viso dizaino dalis.

Tačiau šioje beprotybėje yra prasmės. Pagrindinė prižastis, dėl kurios vyro sėklidės tabaluoja jam tarp kojų, užuot tvarkingai pasislėpusios kūne, yra ta, kad joms per karšta.

Spermatozoidams nepatinka perkaisti. Jie veikia efektyviai tik tuo atveju, kai laikomi maždaug +34°C temperatūroje, kuri yra vėsesnė už normalią kūno temperatūrą. Taigi sėklidės kabo ten, kur gali būti laikomos vėsiai oro cirkuliacijos dėka.

Visi vyro įtaisai matomi kaip ant delno. Čia nėra jokių paslėptų įmantrybių, kaip G taškas arba varputė. Ir nė vienam jų surasti nereikia tiek daug pastangų.

Penis turi kūną ir galvą. Kai penis yra erekcijos būsenoje, jo galva (glans - lot.) padidėja ir gali nusidažyti ryškiai raudona spalva. Penio galva yra jautresnė negu kūnas.

Penio galva yra labai jautri, ypač erekcijos būsenoje, ir labai maloniai reaguoja į švelnius pirštų galiukų prisilietimus, tačiau gali visiškai nepakęsti kietų daiktų - nagų, žiedų ar dantų.

Šiek tiek žemiau penio vainiko, apačioje, slepiasi pasaitėlis - jautri odos juostelė, kurioje yra ypač daug nervų galūnėlių.

Peniai yra dviejų tipų: su apyvarpe ir be jos. Apipjaustymas yra apyvarpės šalinimo operacija. Jos daromos ritualiniais ir higienos sumetimais kai kurias religijas išpažįstantiems asmenims - žydų, musulmonų ir krikščionių koptų. Daug Afrikos genčių tvirtai tiki kūdikių apyvarpių šalinimo ritualais. Dauguma žydų berniukų apipjaustomi aštuntą dieną.

Niekas tvirtai nežino, iš kur ir kodėl atsirado religinė apipjaustymo mada. Manoma, kad tai būdavo daroma Vakarų Afrikoje net prieš 5000 metų.

Vienos teorijos teigia, kad apipjaustymas buvo daromas higienos sumetimais, kitos tvirtina, kad tai buvęs seksualinių aistrų pažabojimo būdas.

Nė viena iš šių teorijų šiandien nėra pakankamai svari, nes neįrodyta, kad apipjaustymas veikia seksualinį potraukį ar seksualinį pasitenkinimą. Taip pat, turint apyvarpę, nepadidėja galimybė pasigauti infekciją , jeigu ji reguliariai prausiama.

Priešingai, negu sakoma populiariame mite, nėra jokio kaulo penio viduje. Vien tiktai kraujas priverčia penį erekuotis. Penio viduje yra trys ilgi siauri raumenų cilindrai, pripildyti milijonais gležnų, pūslelių pavidalo maišelių. Kai vyras seksualiai stimuliuojamas, nervų galūnėlės reaguoja leisdamos kraujui gausiai tekėti į tris minėtus cilindrus. Tada vožtuvai užsidaro užtverdami kraujui kelią atgal ir priverčia penį stovėti išsitempus.

Penio centre yra vamzdelis, vadinamas šlaple. Prieš patekdami į išorinį pasaulį ja bėga ir šlapimas, ir sėkla.

Kad būtų išvengta šlapinimosi ir ejakuliacijos vienu metu, mažytis gudrus vožtuvėlis, įtaisytas į šlapimo pūslės kaklą, ejakuliacijos metu ją uždaro.

Po peniu yra kapšelis, lyg hamakas sėklidėms. Paprastai viena sėklidė kabo žemiau už kitą. To reikia tam, kad vyras jų nesutraiškytų staigiai sėsdamasis, važiuodamas sportiniu dviračiu ar nešiodamas aptemptus džinsus. Saugumo sumetimais sėklidės gali užlįsti viena už kitos.

Sėklidės atlieka du pagrindinius darbus - gamina spermatozoidus ir išskiria vyrišką hormoną testosteroną, kuris uždega vyro geismą ir suteikia antrinius lytinius požymius, pvz.: veido plaukuotumą, žemą balsą ir pan.

Aptemptos kelnės ir apatiniai arba per daug karštų vonių gali sumažinti vyro vaisingumą, nes spermai kenkia perkaitimas.

Ateityje Abraomas sėdės prie gehinomo (pragaro) įėjimo ir neleis nė vienam neapipjaustytam izraelitui į jį nusileisti.
Talmudas

Faktai.
Net aštuonis kartus didesnis už normalų kraujo kiekis gali būti uždarytas penio viduje, kai jis yra erekcijos būsenoje.

Faktai.
Napoleonui mirus, jo penis buvo užkonservuotas. Dabar jo savininkas yra Amerikos verslininkas, nusipirkęs jį už 6200 svarų.

Faktai.
85 procentams vyrų kairioji sėklidė kabo šiek tiek žemiau už dešiniąją.

Faktai.
Kadangi vyras vidutiniškai gali pagaminti 500 milijonų spermatozoidų vienos ejakuliacijos metu ir sugeba tai padaryti du kartus per dieną, tai greičiau negu per savitę jis galėtų pagaminti pakankamai spermatozoidų, kad apgyvendintų pasaulį iš naujo!

Faktai.
Dauguma penių pakrypsta į kairę, į dešinę arba užlinksta erekcijos metu. Absoliučiai tiesių yra labai nedaug.

Faktai.
Vidutiniškai vyro ejakuliatas yra arbatinio šaukštelio dydžio ir jame būna nuo 200 iki 600 milijonų spermatozoidų. O kiaušinėlį apvaisina tiktai vienas.

Erekcija

Vyrui gali atsirasti erekcija dėl įvairių priežasčių: jis pagalvojo ar pamatė kažką jaudinantį - tai "psichogeninė" erekcija; arba koks nors fizinis prisilietimas ar stimuliavimas privertė jį įsitempti - tai "refleksogeninė" erekcija.

Dauguma vyrų miegodami patiria nuo trijų iki penkių erekcijų, ir kiekviena iš jų gali trukti maždaug pusvalandį. Ekspertai mano, kad šie naktiniai sustandėjimai iš tikrųjų yra daugiau miego fazės dalis, o ne kokia nors ypatinga nakties fantazija.

Vyrams, turintiems rimtų problemų, negalintiems pasiekti erekcijos dėl amžiaus ar sužeidimo, gali padėti operacija.

Vibracijos gali priversti vyro penį erekuotis. Autobusų, traukinių ir sunkvežimių vibracijos daugeliui vyrų gali būti penį standinantis efektas. Dėl šios priežasties atsiranda būsena, vadinama "dyzeliniu peniu" ar "dyzeliniu miku". Žinoma atvejų, kai sunkvežimių vairuotojai skundėsi kenčią nuo dažnų ar netgi nuolatinių erekcijų.

Orgazmo metu spermatozoidai keliauja iš sėklidžių į penio šaknį, kur susiduria su graikiško riešuto dydžio organu, vadinamu prostatos liauka. Būtent šioje liaukoje sperma, ar kitaip tariant, spermos skystis, susimaišo su spermatozoidais.

Sperma yra sudaryta maždaug iš penkių procentų spermatozoidų, sumaišytų su šiltu pieno pavidalo skysčiu, kurį sudaro vanduo, baltymai, angliavandeniai, vitaminas C, cinkas ir begalės kitų gyvybiškai svarbių medžiagų, reikalingų spermatozoidams, kad išsiveržę lauk ir nesvarbu kur keliaudami, jie galėtų maitintis.

Miko dydžiai

Vienas dažniausių vyro rūpesčių - nepakankamai didelis penis, kad visiškai patenkintų moterį. Daug vyrų mano, kad jų penis yra mažesnis negu vidutiniško dydžio, ir tai gali jiems sukelti stiprų nesaugumo ir nepilnavertiškumo pojūtį.

Vidutiniškai suaugusio vyro penio ilgis erekcijos metu yra 14,5 cm. Daugumos yra tarp 12,5 ir 18 cm ilgio ir mažiau nei dešimties procentų yra virš 16,5 cm.

Mankšta penio nepadidins.

Dauguma moterų pritaria, kad penio dydis neturi įtakos sekso kokybei.

Vyras su dideliu miku nebūtinai turi būti geras meilužis. Jis gali turėti didelį miką ir būti niekam tikęs. Svarbu ne mikas - svarbu vyras.
26 metų mergina

Mitai.
Juodųjų peniai yra didesni negu baltųjų.

^ į viršų