Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Prieš seksą

Kalbėtis apie seksą su būsimuoju meilužiu dar nesuartėjus gali būti nepaprastai sunku. Paprasčiausiai tiesiog norėtume, kad tai įvyktų be jokių kalbų, nes nesame tikri dėl partnerio jausmų mums.

Per daug - per greit

Santūrumas čia turi didelės įtakos. Baisu, kad, jeigu pasirodysite pernelyg įžūlus ar tiesmukiškas arba per daug energingas, tai kitas asmuo pasibaisėjęs jus pames. Užbėgdamas įvykiams už akių, rizikuojate prarasti savo šansus.

Sėdėdama ant tos tvoros, ji tiesiog pasakė: "Ar nenorėtum šiąnakt su manimi pašėlusiai pasimylėti?" Ji krėtė pokštus, nors iš tikrųjų to norėjo. Aš irgi sakiau jai panašius dalykus. Turi viską nuleisti juokais, nes negali imti ir pasakyti: "Na, rimtai, ar nori šiąnakt su manimi mylėtis?" Bet, jeigu paverti tai juokais, tuomet viskas išeina gerai, nors šiek tiek ir nublanksta; vis dėlto tai baisiai keblu.
19 metų vaikinas

Skamba šiurkštokai, tačiau, jeigu įvykiai vystosi pernelyg greitai, aš sakau: "Oho, darosi karšta - ar negalėtume atsikvėpti?" Taip gaunu šansą atgauti pusiausvyrą. Dažniausiai tai reiškia, kad šiek tiek perlenkei lazdą.
20 metų vaikinas

Nėra bendravimo - nėra kontrolės

Neįvardijus to, kas vyksta, kyla pavojus, kad situacija taps nebekontroliuojama. Pasinerdami į seksualinį nuotykį, kurio nesate aptarę, jūs visada rizikuojate, kad nedėvint prezervatyvo seksas bus nesaugus, be to, galite būti pastūmėtas ar priverstas daryti tai, ko tikrai nenorite.

Visos mano draugės su kuo nors miegojo, tik aš ne. Todėl ir iš manęs to buvo tikimasi. Aš nenorėjau, tačiau jaučiau, kad atrodysiu kvailai, jei pasakysiu "ne", nes žinojau, kad visos mano draugės yra jau pabandžiusios.
18 metų mergina

Kai nueinama per toli

Pernelyg daug žmonių suglumsta, kai pasijunta esą per daug drovūs, kad pasakytų "ne" arba pareikalautų saugaus sekso. Jie jaučiasi atsakingi, kad nuėjo taip toli prieš tai nieko nepasakę.

Tai buvo žavinga. Laikiau jo gaidį savo saujoje, jis buvo kietas lyg lenta, jaučiau jį tvinkčiojant. Pasižiūrėjau jam į akis ir pasakiau: "Žinai, yra tik du dalykai pasaulyje, kurių aš noriu būtent dabar - tavo daikto giliai savyje... ir tavo daikto su prezervatyvu". Man nebuvo tekę matyti nė vieno, apsimaunančio jį taip greitai.
27 metų mergina

Kontrolė

Geriausia, ką galima padaryti - tai kontroliuoti situaciją, kad ji netaptų panaši į nuo kalno riedančią sniego gniūžtę, besipučiančią tik jai vienai pavaldžiu greičiu. Taip išvengsite nesusipratimų, nė vieno jausmai nebus pažeisti, o svarbiausia, nedarysite nieko, dėl ko vėliau teks gailėtis.

Akimirkos žavesys

Žmonės skundžiasi, kad, kalbantis apie seksą prieš mylintis, dingsta akimirkos žavesys ir spontaniškumas. Bėda yra ta, kad spontaniškumas pernelyg dažnai baigiasi nepageidaujamu nėštumu, graužatimi ir lytiškai užkrečiamomis ligomis.

Tiesus pokalbis gali būti seksualus

Kalbos apie seksą prieš pradedant nebūtinai turi bauginti ar būti nuobodžios, jos gali būti nepaprastai seksualios.

Jeigu norite kalbėtis apie seksą prieš pradėdami:

  • būkite tiesus
  • kalbėkite aiškiai
  • nesidrovėkite
  • nevartokite medicininių terminų
  • nesijauskite sutrikęs

sakykit: "Aš nenoriu vien tik daryti tai. Pirmiausia noriu apie tai pasikalbėti" ar "Aš negaliu atsipalaiduoti jei esu lovoje su tylinčiu nepažįstamuoju", ar "Pakalbėk su manimi - tai mane kaitina", ar "Seksualiausias dalykas, kurį gali daryti savo lūpomis, tai kalbėtis su manimi".

^ į viršų