Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Seksas

Mano seksualumas - tai mano jėga. Aš didžiuojuosi savo kūnu ir net nemanau jo slėpti. Jis mano saviraiškos laisvės simbolis.
AMANDA DE CADANET

Tiek daug šlamšto ir nesąmonių per šimtmečius buvo prirašyta ir prikalbėta apie seksą. Sueities aktas ir tai, kas seksualiai traukia vieną asmenį prie kito, nuolat būdavo dėmesio centre. Seksą apipynė neįtikėtini mitai ir legendos. Dauguma jų yra visiški paistalai, tačiau tai rodo, kaip stipriai seksas veikia mūsų vaizduotę. Mus, kaip rūšį, seksas keri ir trikdo, traukia ir baugina.

Užmeskit akį į šias mintis...

Septintame amžiuje kiniečiai tikėjo, kad, jeigu vyras gali turėti 93 moteris ir sugeba susilaikyti nuo spermos išsiliejimo, tai jis gali šiek tiek nusilpti, tačiau bus apdovanotas amžinu gyvenimu.

Šveicarai linkę tikėti, kad, jeigu vyras dažnai mirksi, tai jis turi nepaprastai didelį apetitą seksui.

Valgydami pašvinkusią žuvį ir česnaką, vietnamiečiai turėtų išsigydyti nuo impotencijos.

Kai kuriuose Afrikos kraštuose moterys priverčia vyrus seksualiai susijaudinti, laižydamos jiems pažastis.

Viso pasaulio vyrai kas aštuonios minutės pagalvoja apie seksą, o svajoja apie jį tris kartus dažniau negu moterys.

Kai kurios Rytų religijose sperma laikoma tokia šventa, kad vyrams, kai jie užsiima seksu, patariama ejakuliuoti tiktai kartą iš dešimties.

Ar turi tai kokią nors reikšmę?

Reikalas yra tas, kad daugumas mūsų sekso nebesieja su reprodukcija.

Paprastai nuolat būname įsitempę stengdamiesi žūtbūt išvengti nėštumo. Mes mylimės, kadangi norime gerai jaustis, seksas mums - tai intymi fizinio ir socialinio dviejų žmonių bendravimo forma.

Seksas turi nepaprastos galios mūsų gyvenimui, tačiau tebėra apgaubtas tokia didele paslaptimi ir tabu, kad nuolatos verčia bereikalingai spėlioti.

Pastaruoju metu ŽIV ir AIDS visiškai netikėtu būdu parodė, kokios šiurpios nežinojimo pasekmės, todėl priešinimasis atvirumui ir supratimui kalbant ir rašant apie seksą sparčiai nyksta.

Faktai.
Britų laikraščiuose spenelių atvaizdas nepasirodė iki 1960-ųjų pabaigos.

^ į viršų