Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Oralinis seksas

įsimylėjėliams patinka oralinis seksas, kadangi tai būdas stipriam potraukiui ir geismui išreikšti. Tokiu būdu jie paįvairina vienas kitam teikiamą malonumą, o jų seksas tampa egzotiškesnis ir drąsesnis.

Pažodžiui oralinis seksas reiškia "seksas burna". Būna dvi pagrindinės jo formos: oralinis seksas stimuliuoti vyrą ir oralinis seksas stimuliuoti moterį. Vaizdas, darant viena ir kita, iš esmės beveik nesiskiria.

Ar žinote blogiausią dalyką, susijusį su oraliniu seksu? Tai vaizdas.
Maureen Lipman

Pūtimo darbas

Oralinio sekso, kai stimuliuojamas vyras, lotyniškai pavadinimas - felatio, tačiau dažniausiai jis vadinamas "pūtimo darbu".

Jo metu penis yra laižomas, čiulpiamas, spaudžiamas ir kandžiojamas. Visa tai gali būti nepaprastai malonu penio savininkui. Čiulpimą galima tęsti iki pat orgazmo ir ejakuliacijos arba tai gali būti tik dalis seksualinio džiaugsmo, kurį galima tęsti ir kitaip, pavyzdžiui vaginaliniu seksu arba masturbacija.

Faktai.
"Soixante neuf" arba "Poza-69", yra žargoniniai abipusio oralinio sekso pavadinimai, kadangi panašiai kaip ir skaičiaus 69 figūroje, laižydami ir čiulpdami vienas kitą, įsimylėjėliai guli vienas kito kojūgalyje.

Slinkimas žemyn

Oralinis seksas, jaudinant moterį arba "slinkimas žemyn", yra gerai žinomas kunilingo pavadinimu. Tai reiškia oralinę makšties ir varputės stimuliacija burna, lūpomis ir liežuviu. Kaip ir penis varputė jautriai reaguoja į šiltą ir drėgną kontaktą su mylimojo burna, ir daug moterų mano, kad tai yra nuostabus būdas orgazmui pasiekti ar tiesiog seksualiai susijaudinti.

Oralinis seksas gali būti ištisas arba tiktai dalis viso mylėjimosi epizodo.

Kai kuriems žmonėms patinka jausti savo mylimųjų lūpas ir liežuvį aplink savo išangę. Tai yra trečiasis oralinio sekso būdas, vadinamas anilingu.

Džiaugsmas su mažesne rizika

Be to, kad oralinis seksas teikia ypatingo malonumo, papildomas jo pranašumas yra tai, kad taip besimylėdami jūs nepastosite, kadangi spermatozoidai nepatenka į makštį. Gaila, tačiau tai nereiškia, kad jūs negalite pasigauti lytiškai užkrečiamų ligų oralinio sekso metu.

Dauguma ligų, kurias galite pasigauti nesaugaus vaginalinio sekso metu, galima užsikrėsti ir oralinio sekso metu. ŽIV galima pernešti per menstruacijų kraują, kraujuojančias dantenas ar smulkias žaizdeles burnoje arba ant genitalijų.

Pūtimo darbą atliekant su prezervatyvu, sumažėja infekcijos rizika. O atsiradus aromatizuotiems prezervatyvams, tapo įmanomas puikus sekso ir skonio suderinimas.

Kunilingo metu makštį ir varputę galima uždengti plonyčiais lateksinės gumos (iš tokios gaminami ir prezervatyvai) kvadratėliais, kuriuos dantistai naudoja burnos operacijų metu. Jeigu jų negalite gauti, tačiau norite užsiimti saugiu kunilingu, prakirpkite prezervatyvo šoną ir išskleiskite jį taip, kad galėtumėte uždengti tą dalelę, kurią norite laižyti ir čiulpti.

Anilingas sukelia didžiausią riziką per trumpą laiką pasigauti infekciją, dažniausiai todėl, kad apie šią kūno dalį susikaupia daugiausia bakterijų. Todėl elkitės taip, kaip patarėme kunilingo atveju.

Duoti ne blogiau, nei imti

Oralinis seksas - labai intensyvus sekso būdas. Jūsų veidas tikra to žodžio prasme paskęsta erogeniškiausioje mylimojo kūno dalyje. Viskas, ką jūs galite matyti, užuosti ir jausti, yra lytiniai organai. Tai smarkus ir svaiginantis pojūtis.

Tai ne kiekvienam

Kai kuriems žmonėms nepatinka, jeigu jų seksas tampa pernelyg intymus ar atviras. Tačiau kai kuriuos žmones oralinio sekso įtampa ar netgi skonis ir kvapas gali nepaprastai sujaudinti.

Malonumas teikiant malonumą

Jausti malonumą galima ir teikiant jį kitam. Oraliniu būdu stimuliuojamas partneris patiria didžiulį fizinį malonumą, taigi egzistuoja ir kitas šio sekso būdo aspektas - suvokimas, jog padarei mylimąjį laimingą. Teikti kitam malonumą - jau ir yra atlygis.

Seksualūs kvapai

Daugelis žmonių baiminasi, kad mylimuosius atstums genitalijų kvapas - jie varžosi ir neleidžia savo mylimiesiems čiulpti ir laižyti. Tačiau dažniausiai būtent lytinių organų kvapas yra maloniausias ir labiausiai jaudinantis. Todėl nereikia be saiko pilti ant savo įtaisų dezodorantų ar kvepalų. Žinoma, geriau būti švariam ir nusipraususiam, tačiau jeigu prigrūsite savo mylimajam pilną burną dezodoranto, galite jį atgrasyti kur kas labiau negu savo natūraliu seksualiu kvapu.

^ į viršų