Sekso Gidas

Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Oralinis seksas

Ä®simylėjėliams patinka oralinis seksas, kadangi tai bÅ«das stipriam potraukiui ir geismui išreikšti. Tokiu bÅ«du jie paįvairina vienas kitam teikiamą malonumą, o jų seksas tampa egzotiškesnis ir drąsesnis.

Pažodžiui oralinis seksas reiškia "seksas burna". BÅ«na dvi pagrindinės jo formos: oralinis seksas stimuliuoti vyrą ir oralinis seksas stimuliuoti moterį. Vaizdas, darant viena ir kita, iš esmės beveik nesiskiria.

Ar žinote blogiausią dalyką, susijusį su oraliniu seksu? Tai vaizdas.
Maureen Lipman

PÅ«timo darbas

Oralinio sekso, kai stimuliuojamas vyras, lotyniškai pavadinimas - felatio, tačiau dažniausiai jis vadinamas "pÅ«timo darbu".

Jo metu penis yra laižomas, čiulpiamas, spaudžiamas ir kandžiojamas. Visa tai gali būti nepaprastai malonu penio savininkui. Čiulpimą galima tęsti iki pat orgazmo ir ejakuliacijos arba tai gali būti tik dalis seksualinio džiaugsmo, kurį galima tęsti ir kitaip, pavyzdžiui vaginaliniu seksu arba masturbacija.

Faktai.
"Soixante neuf" arba "Poza-69", yra žargoniniai abipusio oralinio sekso pavadinimai, kadangi panašiai kaip ir skaičiaus 69 figÅ«roje, laižydami ir čiulpdami vienas kitą, įsimylėjėliai guli vienas kito kojÅ«galyje.

Slinkimas žemyn

Oralinis seksas, jaudinant moterį arba "slinkimas žemyn", yra gerai žinomas kunilingo pavadinimu. Tai reiškia oralinę makšties ir varputės stimuliacija burna, lÅ«pomis ir liežuviu. Kaip ir penis varputė jautriai reaguoja į šiltą ir drėgną kontaktą su mylimojo burna, ir daug moterų mano, kad tai yra nuostabus bÅ«das orgazmui pasiekti ar tiesiog seksualiai susijaudinti.

Oralinis seksas gali bÅ«ti ištisas arba tiktai dalis viso mylėjimosi epizodo.

Kai kuriems žmonėms patinka jausti savo mylimųjų lÅ«pas ir liežuvį aplink savo išangę. Tai yra trečiasis oralinio sekso bÅ«das, vadinamas anilingu.

Džiaugsmas su mažesne rizika

Be to, kad oralinis seksas teikia ypatingo malonumo, papildomas jo pranašumas yra tai, kad taip besimylėdami jÅ«s nepastosite, kadangi spermatozoidai nepatenka į makštį. Gaila, tačiau tai nereiškia, kad jÅ«s negalite pasigauti lytiškai užkrečiamų ligų oralinio sekso metu.

Dauguma ligų, kurias galite pasigauti nesaugaus vaginalinio sekso metu, galima užsikrėsti ir oralinio sekso metu. ŽIV galima pernešti per menstruacijų kraują, kraujuojančias dantenas ar smulkias žaizdeles burnoje arba ant genitalijų.

Pūtimo darbą atliekant su prezervatyvu, sumažėja infekcijos rizika. O atsiradus aromatizuotiems prezervatyvams, tapo įmanomas puikus sekso ir skonio suderinimas.

Kunilingo metu makštį ir varputę galima uždengti plonyčiais lateksinės gumos (iš tokios gaminami ir prezervatyvai) kvadratėliais, kuriuos dantistai naudoja burnos operacijų metu. Jeigu jų negalite gauti, tačiau norite užsiimti saugiu kunilingu, prakirpkite prezervatyvo šoną ir išskleiskite jį taip, kad galėtumėte uždengti tą dalelę, kurią norite laižyti ir čiulpti.

Anilingas sukelia didžiausią riziką per trumpą laiką pasigauti infekciją, dažniausiai todėl, kad apie šią kÅ«no dalį susikaupia daugiausia bakterijų. Todėl elkitės taip, kaip patarėme kunilingo atveju.

Duoti ne blogiau, nei imti

Oralinis seksas - labai intensyvus sekso bÅ«das. JÅ«sų veidas tikra to žodžio prasme paskęsta erogeniškiausioje mylimojo kÅ«no dalyje. Viskas, ką jÅ«s galite matyti, užuosti ir jausti, yra lytiniai organai. Tai smarkus ir svaiginantis pojÅ«tis.

Tai ne kiekvienam

Kai kuriems žmonėms nepatinka, jeigu jų seksas tampa pernelyg intymus ar atviras. Tačiau kai kuriuos žmones oralinio sekso įtampa ar netgi skonis ir kvapas gali nepaprastai sujaudinti.

Malonumas teikiant malonumą

Jausti malonumą galima ir teikiant jį kitam. Oraliniu bÅ«du stimuliuojamas partneris patiria didžiulį fizinį malonumą, taigi egzistuoja ir kitas šio sekso bÅ«do aspektas - suvokimas, jog padarei mylimąjį laimingą. Teikti kitam malonumą - jau ir yra atlygis.

Seksualūs kvapai

Daugelis žmonių baiminasi, kad mylimuosius atstums genitalijų kvapas - jie varžosi ir neleidžia savo mylimiesiems čiulpti ir laižyti. Tačiau dažniausiai bÅ«tent lytinių organų kvapas yra maloniausias ir labiausiai jaudinantis. Todėl nereikia be saiko pilti ant savo įtaisų dezodorantų ar kvepalų. Žinoma, geriau bÅ«ti švariam ir nusipraususiam, tačiau jeigu prigrÅ«site savo mylimajam pilną burną dezodoranto, galite jį atgrasyti kur kas labiau negu savo natÅ«raliu seksualiu kvapu.

^ į viršų

Tinklapio struktÅ«ra | Atsakomybės ribojimas | Kontaktai | © 2014 Kopijuoti be tinklapio kÅ«rėjo sutikimo draudžiama