Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Vaginalinis seksas

Faktas, jog vaginalinis seksas - aktas, kai penis įsiskverbia į makštį - egzistuoja tam, kad užsimegztų nauja gyvybė. Nesvarbu, kaip jūs tai vadinate: dulkinimusi, barškinimusi, tratinimusi, varymu, tvarkymu, kedenimu, toks būdas buvo sumanytas, kad mes, kaip rūšis, galėtume daugintis. Nors šiais laikais vyrai ir moterys dažniausiai mylisi dėl malonumo.

Tūkstantyje ir viename sekso vadovėlyje ir meilužiams skirtose instrukcijose tikimasi, kad jūs tai darysite atvirkščiai apsivertę, iš nugaros pusės, šonu, sėdėdami kėdėje, ant virtuvės stalo ir dar kaip nors įmantriai.

Vaginalinis seksas yra populiariausias heteroseksualių porų sekso būdas. Dauguma vyrų gana greitai pasiekia erekciją ir būna pasirengę seksui. Tačiau moterims reikia laiko susijaudinti ir apsiprasti, kad pakankamai atsipalaiduotų, sudrėktų makštis, ir jos galėtų įsileisti penį į vidų. Vienos moterys susijaudina stimuliuojant jų varputę, o kitos pasiekia orgazmą stimuliuojant makštį sueities metu. Tačiau geras seksas nebūtinai turi baigtis orgazmu. Jeigu mylitės su tikrai brangiu žmogumi, jūsų jausmai jam sušildys labiau negu spazmai.

Žinoma, yra ir pavojų - nėštumas ir lytiškai užkrečiamos ligos (taip pat ir ŽIV), kurias galite pasigauti susijungdami vaginalinio sekso metu. Tačiau jeigu sumažinsite riziką iki minimumo apsimaudami prezervatyvą, taip padidinsite jaudinantį malonumą iki maksimumo.

Man patinka, kai mane plekšnoja, čiulpia ir laižo, patinka glamonės ir žvakių šviesa, tačiau nėra nieko stipriau, kaip jausti vyrą giliai savyje, tai užima kvapą.
28 metų moteris

^ į viršų