Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Seksualinės pakraipos

Manoma, kad homoseksualai užsiima seksu, o heteroseksualai įsimyli. Tai visai netiesa. Kiekvienas nori būti mylimas.
BOY GEORGE

Žmonės yra seksualūs gyvūnai

Kad ir kokie tapome rafinuoti ir išsivystę, mus vis dar nežmoniškai veikia pirmykštis meilės instinktas. Mes suprantame, kad seksas yra reikalingas ne tik tam, kad pratęstume giminę - tai dar ir malonu. Nepaisant, ar tai gerai, ar ne, seksas yra svarbi mūsų prigimties dalis.

Seksualumas reiškia būseną arba savybę būti seksualiam. Tam tikra prasme mes save apibūdiname pagal seksualinę orientaciją. Jūs galite būti heteroseksualus - jus traukia priešinga lytis. Arba jūs galite būti homoseksualus - jus traukia savo lytis. Arba biseksualus - jus traukia abi lytys.

Visa tai labai natūralu. Kaip ir visose žmogaus veiklos srityse, žmonės nori sukurti ir seksualumo taisykles.

Tiesa yra ta, kad čia nėra jokių taisyklių.

Kartai aš jaučiuosi lyg būčiau iškrypėlė, nes nekalbu visą laiką apie seksą. Tiesiog man nėra taip įdomu. Žinoma, man patiktų turėti vaikiną ir man tikrai patiktų seksas. Tačiau tai nėra pats svarbiausias salykas pasaulyje!
22 metų mergina

Paauglystės problemos

Mūsų seksualumas pradeda vystytis labai ankstyvame amžiuje, tačiau tampa akivaizdus tiktai jaunystėje, kai dėl hormoninių pokyčių lytinės brandos metu atsiranda seksualiniai impulsai ir jausmai.

Kartais jausmai neramina, jeigu jie nėra suvokiami kaip "normalūs"

Jaustis kaltam dėl jausmų nebuvimo

Kai kurie žmonės jaučia stiprius heteroseksualius ar homoseksualius potraukius jau ankstyvame amžiuje. Tačiau kiti gali nieko nejausti. Kadangi seksas užima tokią svarbią vietą mūsų visuomenėje, kai kurie žmonės pradeda jaustis kalti dėl to, kad jų jausmai pernelyg menki.

Susilaikymas

Vien todėl, kad esame seksualios būtybės, nereiškia, jog privalome paversti seksą visą laiką atimančia manija. Kai kurie žmonės paprasčiausiai teikia pirmenybę susilaikymui ir gyvena be sekso. Jie nutaria nekomplikuoti savo gyvenimo, tikėdami, kad yra geresnių būdų laikui ir emocijoms panaudoti. Yra tokių žmonių, kurie nesižavi seksu ar nelinkę per daug juo mėgautis, todėl puikiai jaučiasi leisdami jam užimti tik labai menką savo gyvenimo dalį.

Susilaikymas yra vienintelis pasaulyje dvasios vaisingumo šaltinis.
Popiežius Jonas Paulius II

Seksas - tai nuostabu. Tačiau kartais man daug maloniau išgerti puodelį arbatos ir šnektelti.
Boy George

Aš nesimyliu jau 14 metų. Nebenorėčiau, kad mano iškleręs kūnas atsidurtų ant kieno nors kito.
Stephen Fry

^ į viršų