Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Saugus seksas

Kas tai yra ir kodėl kiekvienas turėtų norėti taip daryti?

Daug žmonių mano, kad "saugus seksas" neišvengiamai turi būti nuobodus. Tai paistalai. Šiaip jau yra visiškai atvirkščiai. Paprastai seksas tėra tik sueitis ir nieko daugiau, o saugus seksas gali teikti kur kas intymesnės ir emocionalesnės patirties.

Žmonės praktikuoja saugų seksą tam, kad sustabdytų lytiškai užkrečiamas ligas, taip pat ir ŽIV - virusą, atveriantį kelią AIDS. Taigi priežastis saugiam seksui suprantama. Jis reikalingas tam, kad neleistume tūkstančiams žmonių kentėti nuo AIDS nelaimės.

Tačiau saugus seksas neturi būti sukaustytas, lyg kas stovėtų su žvake. Anaiptol. Saugus seksas - tai blausi šviesa, tyli muzika, šiltos rankos, drėgni liežuviai, švelnios glamonės, ilgi gilūs bučiniai, standūs speneliai, kieti gaidžiai ir beprotiški orgazmai, verčiantys jūsų kojų pirštus riestis iš malonumo.

Nesaugus seksas būna tuomet, kai jūsų ir kito asmens kūno išskyros susimaišo. Saugus seksas yra toks seksas, kai kūno išskyros nesusimaišo. Taigi iš esmės saugus seksas yra susijęs su prezervatyvo naudojimu.

Jei kas nors liečia mano ausis, bučiuoja jas ar įkiša vidun liežuvį, tai visa mano nugara tiesiog nutirpsta.
23 metų mergina

Tai irgi saugus seksas:

 • Prancūziški bučiniai,
 • plekšnojimai per užpakalį,
 • masturbacija,
 • kojos piršto čiulpimas,
 • nepadorios kalbos,
 • nusirenginėjimas,
 • šlaunų glamonės,
 • trynimasis kūnais,
 • stimuliavimas pirštais,
 • dirginimas,
 • baksnojimas ir braukymas nosimi,
 • fantazavimas,
 • mėgdžiojimas.

Jeigu niekada nesi laižęs šokoladinio kremo nuo savo mylimosios spenelių, tai nežinai, ką reiškia seksas.
21 metų vaikinas

Sueitis - tai tik viena sekso pusė

Su prezervatyvu yra saugiau. be prezervatyvo nesaugu. Neginčijama yra tai, kad dažniausiai sueitis neilgai tetrunka. Paprastai vyrai žino, kad vos kelių sueities minučių pakanka sėklai išsiveržti. Po to susidomėjimas seksu žaibiškai krinta.

Taigi sueitis - tai sekso partijos pabaigos pradžia. Nuo to momento, kai prasideda sueitis, dažniausiai neilgai trunka, kol jūs vėl ramiai apsikabinate.

Saugus seksas - tai tyrinėjimas ir eksperimentavimas viskuo, kas gali atstoti sueitį. Tai dalykai, kurie nėra tokie pavojingi, tačiau suteikia panašų, jeigu ne didesnį, seksualinį pasitenkinimą. Daugelyje knygų apie seksą yra įprasta rašyti apie "pasirengimą seksui". Jis paprastai suprantamas kaip seksualinis "įžanginis etapas", kurio metu jūs glamonėjatės stengdamiesi vienas kitą sujaudinti, kad galėtumėte pradėti "pagrindinį etapą" - sueitį. Tačiau akimirksniu praryti visus pietus, kad greičiau gautum desertą, nėra protinga, galima džiaugtis ir mėgautis valandų valandas ir vien tik to gali pakakti, kad pasitenkintumėte net nepradėję sueities.

Daugeliui moterų lengviau sekasi pasiekti orgazmą, kai jų varputę mylimasis stimuliuoja glamonėdamas ir masturbuodamas ranka arba jos tai pačios daro mylimųjų akivaizdoje. Taip pat ir dauguma vyrų gali labai lengvai priartėti prie orgazmo, stimuliuojami ranka ar burna, braukydami savo penį tarp krūtų, sėdmenų ar šlaunų. Sueitis nėra būtiniausias dalykas. Orgazmas taip pat.

Per dažnai ir per greitai stengdamiesi pasiekti orgazmą, galite prarasti visus kitus įmanomus malonumus. Orgazmai yra puikūs dalykėliai, tačiau seksas gali būti puikus ir be jų.

Yra daug linksmesnių dalykų, kuriuos galite daryti, užuot paprasčiausiai susijungę. Geriausi meilužiai yra išradingi, eksperimentuojantys ir atidūs. Didelis ir kietas mikas ir geras meilužis - anaiptol ne tas pats.

^ į viršų