Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Biseksualai

Biseksualus yra tas, kuris jaučia seksualinį potraukį abiems lytims. Tai daugeliui žmonių visiškai natūralu.

Seksualumas nuolat kinta. Tam tikrais gyvenimo atvejais žmones gali traukti viena arba kita lytis.

Kai kurie žmonės gerokai bijo būti nors kiek skirtingi, todėl jie stengiasi nuodugniai paruoštais būdais nuslopinti bet kokius savo "nenatūralius" seksualinius jausmus.

Viena iš sričių, kurioje žmonės, ko gero, turi didžiausių problemų, yra jų seksualumo nustatymas. Mes norime, kad viskas būtų aiškiai apibrėžta ir preciziška. Tačiau tiesa yra tai, kad pasaulis nėra padalytas į du asmenų tipus: homoseksualius ir heteroseksualius. Mes esame kur kas sudėtingesni. Jeigu tik galėtume nesirūpinti ir susitaikyti su tuo, kad kartais nežinome, kokie esame, tai turbūt gyvenimas ir seksas taptų daug paprastesni. Ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje buvo parašytas novatoriškas mokslinis darbas, kuris viską gerai paaiškina.

Alfredas Kinsey'us studijoje "Vyrų seksualinė elgsena" rašo: "Ne viskas yra juoda ir ne viskas balta, nes gamtoje retai susiduriama su aiškiomis kategorijomis. Tiktai žmogaus protas viską stengiasi sukišti į atskiras lentynėles. Gyvenimas yra vientisas visais ir kiekvienu savo aspektu. Kuo greičiau taip pažvelgsime ir į žmogaus seksualinį elgesį, tuo greičiau natūraliai suvoksime savo realijas.

Aš jaučiu, kad mes visi esame biseksualūs. Aš netikiu, kad yra nors vienas, kuris gali pasididžiuodamas pasakyti, jog nė vienu savo gyvenimo momentu jo netraukė savo lytis.
Ken Livingstone, parlamento narys

Aš miegojau su moterimis, ir man tai patiko.
Neneh Cherry

Aš esu praktikuojantis heteroseksualas... tačiau biseksualumas iškart padidina jūsų šansus pasimatymui šeštadienio vakarą.
Woody Allen

^ į viršų