Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Seksualinės svajonės

Seksualinės problemosNiekada netikėkite, kai kas nors sako, kad nėra turėjęs tokių problemų - anksčiau ar vėliau visi su jomis susiduriame.
27 METŲ VYRAS

Seksas - pakankamai sudėtingas dviejų žmonių ryšys, todėl reikalai gali ir nekaip susiklostyti. Paauglystėje matyti filmai ir skaityti meilės romanai taip paveikia mūsų vaizduotę, kad vėliau visos svajonės, susijusios su seksu, tampa neberealios.

Daugybė žurnalų, skirtų tiek moterims, tiek ir vyrams, yra prikimšti neįtikėtinų istorijų apie multiorgazminę seksualinę patirtį. Iš dalies problema yra ta, kad dauguma skaitytojų ima manyti, jog jų pačių seksualinis gyvenimas nėra pakankamai intensyvus.

Partneriams ir atskiriems asmenims kartais gali iškilti kai kurių seksualinių problemų. Tačiau apskritai seksas daugumai mūsų yra maloni, kartais nuostabi arba tiesiog gera, miela ir švelni, džiaugsmą teikianti patirtis.

Visi turime teisę mėgautis seksu. Ir nė vienas neturėtų daryti to, ko iš tikrųjų nenori. Neturėtume gėdytis savo poreikių ir aistrų, todėl visiškai natūralu savo seksualines fantazijas aptarti su mylimuoju. Seksas yra tiesiog seksas. Kalbėdamiesi apie tai, kas vyksta po anklode, pasaulio nesugriausime.

Kuo realesnės mūsų svajonės, tuo atviriau išreiškiama savo būgštavimus, kuo geriau pažįstame ir suprantame savo mylimuosius, tuo malonesnis ir reikšmingesnis mums tampa seksas.

^ į viršų