Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Abortas

Ne visada nėštumas yra gera žinia. Jeigu jūs neketinote pastoti, tačiau taip atsitiko, gyvenimas gali tapti nebemielas. Savo pačios labui turite apsispręsti kuo greičiau, ar tikrai norite nutraukti nėštumą. Visada lengviau, jeigu pasitari su artimiausiais žmonėmis.

Pats abortas - legali, saugi ir greitai atliekama procedūra. Tačiau jam pasirengti reikia laiko, todėl būtina veikti kuo greičiau, kai tik įsitikinote, kad esate nėščia, ir tvirtai apsisprendėte nėštumą nutraukti.

Kuo anksčiau pasidarysite abortą tuo geriau. Tiesą sakant, legalu nutraukti ne didesnį kaip 12-os savaičių nėštumą, tačiau gydytojai nelinkę vėlai daryti abortą, be to, vėlyvas abortas gali jus labai traumuoti. Abortai yra padaromi iki dvyliktos nėštumo savaitės, tai yra iki dvyliktos savaitės nuo paskutiniųjų jūsų mėnesinių, tokie abortai yra saugesni ir lengviau padaromi.

Nerizikuokite laukdamos, kol antrą mėnesį pasigesite mėnesinių.

Aborto procedūra

Legalus abortas ligoninėje jums kainuos 60-100 Lt. Jeigu norite pasidaryti abortą, geriausia kreiptis į ginekologą, jis turės nukreipti jus į ligoninę. Duoti jums tinkamą patarimą ir reikalingą nukreipimą yra jo legali pareiga. Tačiau kai kurie nepritaria abortams, todėl pažiūros ir veiksmai gali skirtis. Jūsų ginekologas gali jums pritarti arba pasakyti, kad, darantis abortą, gali kilti sunkumų, ypač, jeigu tai pirmasis nėštumas.

Nemokamai abortą jums padarys tokiu atveju, jeigu nėštumas gresia jūsų sveikatai.

Lietuvoje jau atsiranda privačių ginekologo kabinetų, kurie gali pasiūlyti savo paslaugas dėl nėštumo nutraukimo, tačiau reikia būti atsargioms ir žiūrėti, kad tokio ginekologo paslaugos būtų legalios.

Kas būna po to

Nesvarbu, kokią organizaciją pasirinksite - procedūra bus visiškai tokia pati. Jūsų nėštumas bus patvirtintas, kai apsilankysite pas gydytoją, kuris apžiūrės jus prieš pradėdamas aiškintis jūsų būklę ir ligos istoriją. Jūsų paklaus, kodėl norite darytis abortą ir ar apsvarstėte visas galimybes. Po to jis parašys nukreipimą abortui.

^ į viršų