Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Dažnos moterų problemos

Skausmas ar sausumas skverbiantis

Priežastys. Jeigu pernelyg skubama ir neleidžiama makščiai pakankamai sudrėkti prieš sueitį. Jeigu tai pirmasis kartas, taip gali atsitikti dėl dar nepažeistos nekaltybės plėvės (membranos, dengiančios įėjimą į makštį). Kai kurios moterys nemaloniai jaučiasi, kai penis įeina per giliai.

Kaip to išvengti. Geriausia priemonė - daugiau dėmesio prieš sueitį. Begalė glamonių, bučinių ir prisilietimų. Taip pat pravartu makštį patepti lubrikantu. KY želė ir panašūs preparatai gali padėti pasiekti vietas, kurios šiaip nesudrėksta. Prieš skverbiantis ne prošal užlašinti lubrikanto ir ant penio viršūnėlės. Jeigu nekaltybės plėvė nepažeista, tai ji lengviau įsitemps ir suplyš, jeigu skverbsitės pamažu ir švelniai. Daug lubrikanto, švelnūs judesiai ir kantrybė - štai kur raktas. Jeigu moteriai nemalonu jausti pernelyg giliai įsiskverbusį penį, jai geriausia mylėtis raitelės poza (sėdint ant partnerio). Taip ji galės pati kontroliuoti, kiek giliai leisti peniui įsiskverbti.

KY želė - tai išeitis. Tartum pasineri į šilką ir marmeladą. Panašu į bananą ir jo žievę.
19 metų mergina

Per sunku įeiti į makštį

Priežastys. Kai kurių moterų makštys spazmuoja ir susispaudžia. Medicinoje tai vadinama vaginizmu. Kaip ir daugelis seksualinių problemų, šis reiškinys gali atsirasti dėl nesklandumų mylintis - kaskart, kai tik priartėja lemiamas momentas, jūs susijaudinate ir įsitempiate, o problema dėl to tik paaštrėja.

Kaip to išvengti. Mokykitės atsipalaiduoti ir patogiai jaustis sekso ir sueities metu. Padeda pratimai, kai, kontroliuodama savo kvėpavimą, labai palengva skverbiatės pirštu į makštį. Tą galite daryti būdama šiltoje vonioje, kad lengviau atsipalaiduotumėte. Bėgant laikui, įmanoma išmokti atpalaiduoti raumenį valios pastangomis.

Negalite pasiekti orgazmo

Priežastys. Visi esame skirtingi. Kai kurios moterys pasiekia orgazmą visuomet - ir kai masturbuojasi, ir kai užsiima seksu. Kai kurios niekada nėra patyrusios orgazmo. Jeigu mylimasis pernelyg atkakliai reikalauja orgazmo, tai gali jus paveikti atstumiančiai. Žmonės negali tiesiog "dalyti" jums orgazmų. Jums reikia pačiai išmokti jį pasiekti. Netgi paties geriausio pasaulyje meilužio pastangos nueis veltui, jeigu jūs pati nemokėsite atsipalaiduoti ir pajusti orgazmo. Kai kurios moterys pernelyg stengiasi jį pasiekti, todėl paprasčiausiai negali atsipalaiduoti. Kitoms nebūna orgazmų, kadangi jos mano, jog nedera nesivaržyti ir duoti emocijoms valią. Kai kurios moterys jaučiasi kaltos dėl to, kad mylisi. Kitos gali būti pernelyg drovios, kad mėgautųsi sekso keliamais pojūčiais.

Kaip to išvengti. Tyrinėkite savo kūną ir išmokite masturbuotis. Eksperimentuokite kur nors šiltoje ir saugioje vietoje. Lieskite savo spenelius, savo varputę, savo makštį. Darykite viską, kas jums malonu. Sutelkite dėmesį į savo pojūčius. Tęskite, tačiau negalvokite vien tik apie orgazmą. Jeigu pajutote, kad imate vis labiau susijaudinti, pagreitinkite lietimo ritmą, galbūt įkiškite pirštus į makštį. Liaukitės, kai tik panorėsite. Kuo daugiau eksperimentuosite ir kuo dažniau bandysite, tuo greičiau suprasite, kas jus uždega ir kas sukelia orgazmą. Smagu yra tai, kad kartą atradusi tai pati, galėsite parodyti savo mylimąjam, ką jis turėtų daryti.

Patį pirmąjį kartą aš patyriau orgazmą, kai mano vaikinas masturbavo mane ranka. Pirmas kartas buvo gana silpnas. Dabar man jau teko patirti tai keturis ar penkis kartus ir kiekvieną kartą būna vis geriau ir geriau.
19 metų mergina

^ į viršų