Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Dažnos vyrų problemos

Skausmas erekcijų ir sueities metu

Priežastys. Siaura apyvarpė gali kelti skausmą erekcijos ir sueities metu.

Kaip to išvengti. Smaukykite apyvarpę aukštyn žemyn prieš tai suvilgę muilinu vandeniu arba netgi patepę KY želė - tai gali padėti. Apyvarpę taip pat galima atlaisvinti atlikus nesudėtingą operaciją, kai kuriais atvejais vyrą tenka apipjaustyti.

Per staigus orgazmas

Priežastys. įprasta seksualinė stimuliacija gali sukelti priešlaikinę ejakuliaciją - kiekvienam vyrui taip yra atsitikę bent vieną kartą, o dažniausiai - daugybę kartų. Netgi ir labiausiai prityrę meilužiai to neišvengia, ypač mylėdamiesi pirmą kartą su nauja partnere arba jeigu jie yra itin susijaudinę. Priešlaikinė ejakuliacija yra viena iš tų problemų, kurios tarsi užburtas ratas: jeigu jau vieną kartą taip atsitiko, baiminatės, kad vėl nepasikartotų, o dėl perdėto rūpesčio ir baimės tai kartojasi vėl ir vėl.

Kaip to išvengti. Vyrai gali išmokti kontroliuoti savo ejakuliaciją. Paprasčiausias būdas - bandyti masturbuojantis. Stimuliuokite save tol, kol pajusite, kad jau riba, ir tada liaukitės. Pagalvokite apie ką nors itin neseksualaus, klaikiai atgrasaus, pavyzdžiui, Petro kojines, Vilniaus geležinkelio stotį, ant nosies kabantį egzaminą - bet ką. Laikykitės tos baisios minties, nelieskite savęs, palaukite keletą minučių, iki jūsų įnagis ims glebti, o tada pradėkite iš naujo. Vėl stimuliuokite save - kai tik pajusite, kad tuoj ejakuliuosite, liaukitės. Po trijų ar keturių "sausų" bandymų leiskite sau patirti orgazmą. Darykite tai kelis kartus per savaitę ir galų gale jūs sugebėsite kontroliuoti savo orgazmą. Tą patį galima daryti ir sekso metu, padedant partnerei. Pamėginkite judinti savo penį, įėjusį į partnerią, kol pajusite, kad tuoj ejakuliuosite, tada liaukitės. Pagalvokite apie ką nors neseksualaus, tegu užėjęs noras nuslopsta, ir vėl pradėkite viską iš pradžių. Taip darykite tol, kol sugebėsite ilgesnį laiko tarpą ištverti be orgazmo.

Problemos dėl erekcijos

Priežastys. Nervai, nuovargis, girtuokliavimas ir narkotikai - viskas gali turėti įtakos kietumui. Laikini impotencijos priepoliai yra visiškai normalūs ir dažnai praeina savaime. Pernelyg nerimaudami ir grauždamiesi dėl šios problemos, reikalus tik pabloginsite.

Kaip to išvengti. Pastangos mylėtis per jėgą, kai turite erekcijos problemų, gali tik pakenkti. Geriausia, ką galėtumėte padaryti, tai susitarti su partnere kuriam laikui sudaryti nesiskverbimo sutartį. Verčiau tyrinėkite vienas kito kūną, išmėginkite masažą, laižymą, lieskite, glaustykitės, apipilkite vienas kitą glamonėmis ir švelniais žodžiais. Pirmus kelis kartus, netgi jeigu jums būtų erekcija, nemėginkite mylėtis ir netgi nesimasturbuokite. Po kelių kartų imkite glamonėti vienas kito genitalijas. Pagaliau žingsnis po žingsnio pasieksite tą momentą, kai jūsų penis atsidurs jūsų mylimojoje, tačiau tenai jį laikykite bučiuodamiesi, kalbėdamiesi ir glamonėdamiesi, neverskite savęs tęsti. Kai abudu jausitės patogiai, nesiekdami sueities, o tiesiog mėgausitės vienas kito kūnu, pasiekti ir išlaikyti erekciją bus kur kas lengviau.

Faktai.
Impotencija įvairiuose kraštuose gydoma: krokodilo inkstais (Australija), jūros moliuskais (Vakarų Indija), gyvatės kotletais (Japonija), barškuolėmis (JAV) ar salierais (Norvegija).

Man reikėjo baisiai daug laiko, kad išmokčiau atsipalaiduoti, būdamas su mergina. Po kelių nesėkmingų mėginimų, aš įstengdavau galvoti tik apie savo erekciją. Visos mano mintys sukdavosi tik apie penį. Aš užsimerkdavau ir melsdavau, kad tik jis sukietėtų. Viską dariau neteisingai. Aš bijodavau apsikvailinti ir vis tiek apsikvailindavau.
25 metų vaikinas

^ į viršų