Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Kalbos mylintis

Yra du pokalbių tipai, kuriais galite naudotis sekso metu: tai atpalaiduojamasis ir mokomasis.

Atpalaiduojamasis - tai toks, kai jūs nepadoriai kalbate, drąsinate ar tiesiog šaukiate, dejuojate ir klykiate iš pasitenkinimo.

Mokomasis - tai toks, kai kalbate, kad paaiškintumėte, kaip jums patinka būti liečiamiem, ar paklausiate, ko jūsų partneris norėtų, kad jam padarytumėte. Taip jūs parodote vienas kitam, ką reikia daryti, kad jūsų seksas dar labiau jaudintų, džiugintų ir būtų įvairesnis.

Aš jam sakau baisius dalykus. Aš net pati netikiu savo ausimis. Tikrai nešvanku. Tai, ko noriu, kad jis darytų man. Ką ruošiuosi daryti jam... Aš dievinu tai. Ir jis, žinoma, toli gražu nesiskundžia.
30 metų moteris

Kaip kalbėti nepadoriai

Nepadorus kalbėjimas į jūsų mylimojo ausį arba nešvankių dalykėlių šnibždėjimas į jūsų rožinį, kriauklės pavidalo daiktelį sekso metu gali veikti stulbinamai.

Kaip ir daugelis dalykų, susijusiu su seksu, faktas, kad kai kuriems žmonėms tai labai patinka, nereiškia, kad patinka kiekvienam. Kai kurie nenori apie tai net girdėti. Todėl svarbu, kad elgtumėtės labai atsargiai. Pamėginkit ir pamatysit, ar reakcija palanki.

Galbūt netgi pasitikrinkite viskam pasibaigus, paklauskite savo partnerio (-ės), ką jis (-i) galvojo tuo metu, kai mylėjotės ir aiškinote, ką darote. Jeigu sakys, kad tai įaudrino, galite būti tikras, kad savo pasiekėte. O jeigu pabąla ir sako: "Per visą savo gyvenimą nesu girdėjęs (-usi) nieko šlykštesnio ir labiau žeminamo", - tuomet geriausia būtų palikti šią techniką ramybėje.

Iš pradžių švelniai

Nepadoriai kalbėti galima švelniu ir padrąsinamu būdu, paprasčiausiai sakant savo mylimajam, kaip labai jums patinka jo kūnas, bučiniai, krūtys, krūtinė, raumenys, užpakaliukas - bet ką, kad tik labiau pakurstytų jūsų aistrą. Tai puikiai veikia, nes drąsinate ir giriate sukurdami intymų žodinį bendravimą. Jeigu to nėra, judu galite jausti susvetimėjimą ir tiesiog užsisklęsti kiekvienas savo pojūčių pasaulyje.

Naujausi tyrimai tvirtina, kad 14% apklaustųjų mano, jog jų partneriai nėra pakankamai emocionalūs, kai priartėjama prie sekso.

Einant tolyn

Nepadorios kalbos gali nueiti toliau, tuomet jūs abu pradedate sakyti vienas kitam tokius dalykus, kurie atrodytų visiškai netinkami kitoje situacijoje. Dažniausiai tai susiję su tokiais žodžiais kaip: "putė", "dulkinti", "mikas" ar kalbomis apie "meilės sėklą", ar ką nors panašaus, kas užeina ant seilės. Nepadoriai kalbant aktas atrodo dar pikantiškesnis ir labiau jaudina - taip mes laužome tabu ir mėgaujamės seksu be jokių draudimų.

Kai kuriems žmonėms nepadorios kalbos padeda atsipalaiduoti ir pajusti pasitenkinimą. Tai susiję ne vien tik su seksu, šitaip mokomės visiškai užsimiršti. Viena iš priežasčių, kodėl daugeliui žmonių dėl sekso kyla problemų, yra ta, kad jiems sunku išsivaduoti nuo savęs pačių. Nepadorios kalbos gali labai padėti išsilaisvinti iš intelektualiųjų asmenybės varžtų, pirmenybę teikiant fizinėms savybėms. Permaina, anot anglų patarlės, veikia taip pat gerai kaip ir poilsis.

Faktai.
Solomonų salose, užuot ką nors sakiusios, moterys kandžioja savo partnerius orgazmo metu. Kuo daugiau dantų žymių turi vyras, tuo geresnis meilužis jis yra.

Natūralūs atodūsiai

Mylintis dažniausiai bendraujama ne žodžiais. Tai veikiau kūno kalba: tai prisiliečiame, tai suspaudžiame glėbyje. Arba tai tik garsai, kurių nepavadinsi žodžiais: dejonės, verksmas, ašaros, atodūsiai ir klyksmai.

Visi šie garsai gali reikšti nepaprastai daug jūsų partneriui. O jeigu jūsų mylimajam išsiveržia gili dejonė vos jums prisilietus ar pasitenkinimo atodūsis įvykus orgazmui, tai savaime gali reikšti tūkstančius žodžių, suteikiančių jums pačiam didžiausią įmanomą malonumą. Patirsite tikrą kaifą, supratę, kad jūsų mylimasis puikiai leidžia laiką.

Siekiant permainų

Kartais atodūsių nepakanka, ypač, jeigu norite keisti kokį seksualinį įprotį ar išmėginti ką nors nauja. Kalbėtis apie tai, ko norėtumėte atsisakyti ar pakeisti, reikia atsargiai ir jokiu būdu nekritikuoti. Seksas gali būti tokia jautri žmogaus vaizduotės dalis, kad be diplomatijos čia neišsiversi.

Jeigu nesate tikras, kad tai, ką darote, patinka partneriui, tuomet visada verta paklausti. Kai tai susiję su varputės glamonėjimu ar žaidimu su peniu, paklausti galite, pavyzdžiui, taip:

  • "Ar malonu?"
  • "Ar teisingai tave liečiu?"
  • "Pasakyk man, koks tai jausmas?"
  • "Ar nori stipriau ar švelniau?"

Parodyk ir pasakyk

Ne mažiau malonu paprasčiausiai paimti savo partnerio ranką ir padėti ją ant tos jo (jos) kūno dalies, kuri jums rūpi, sakant: "kodėl tau tiesiog neparodžius man, kaip tau tai patinka". Jausmas, kad jūsų partneris seksualiai susijaudina, gali sukelti nepaprastai erotiškus pojūčius.

Kito žmogaus kūnas - tai paslaptis. Mes žinome, ką mums malonu jausti patiems, tačiau neįmanoma nuspėti, ką jaučia kitas.

Geriausias būdas sužinoti - tai parodyti ir pasakyti.

^ į viršų