Sekso Gidas

Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Analinis seksas

Priešingai negu makštis, išangė nėra specialiai pritaikyta penio skverbimuisi į ją. Bet vėlgi - nebuvo ir burna, tačiau oralinis seksas teikia didelį malonumą stimuliuojamam, o neretai ir stimuliuojančiam.

Tas pats pasakytina ir apie analinį seksą. Išangė yra tamprus raumenų žiedas, kuris gali labai maloniai suspausti penį. Kai kuriems vyrams patinka analinis seksas, kadangi juos labiau jaudina jausti išangės žiedą spaudžiant penį. Kai kurie gėjai praktikuoja analinį seksą kaip malonią alternatyvą oraliniam seksui ar masturbacijai.

Jokiu būdu ne visi gėjai praktikuoja analinį seksą. Tiesą sakant, daugelis jų liovėsi tai daryti, kai buvo atrastas ŽIV. Tuo tarpu daug heteroseksualių porų mėgaujasi analiniu seksu.

Stebina tai, kad pagal įstatymą analinis seksas, arba "sodomija", leidžiamas tik vyrams, sulaukusiems pilnametystės. Tačiau nėra pripažįstama, jog vyrui legalu užsiiminėti analiniu seksu su moterimi, nesvarbu kokio jis būtų amžiaus, netgi su sutuoktine.

Kai kuriems vyrams ir kai kurioms moterims patinka jausti penį išangėje, nes juos jaudina tokia patirtis ir džiugina jausmas, kad jie gali atsiduoti savo mylimajam.

Paprastai merginos nėra linkusios įsileisti jus pro savo išangę. Nebent keletas, kurioms patinka eksperimentuoti. Tai geras jausmas. Nors kartais būna sunku įeiti. Man patinka tai daryti, tačiau tai nereiškia, kad esu gėjus.
27 metų vyras

Niekas tam negali prilygti. Kai viskas pavyksta, pasijunti tarsi rojuje.
22 metų vaikinas

Nesaugus seksas

Analinis seksas tikriausiai yra mažiausiai saugus sekso būdas. Vargu ar jo mėgėjus nudžiugins žinia, kad šitaip lengviausia užsikrėsti lytiškai užkrečiamomis ligomis, taip pat ir tiesiosios žarnos gonorėja, hepatitu B ir ŽIV.

Pavojus padidėja todėl, kad tiesioji žarna labai jautri ir jos audiniai lengvai pažeidžiami. Kadangi ji labai tampri, besiskverbiančio penio paviršius taip pat pažeidžiamas. Todėl besimylinčių kraujas susimaišo, o tai iš karto padidina infekcijos, taip pat ir ŽIV, plitimo riziką.

Didžiausias pavojus kyla tam, į kurį skverbiamasi, nors šiaip jau labai rizikuoja ir vyras, kuris skverbiasi analinės sueities metu.

Aš dariau tai keliolika kartų. Ir negaliu pasakyti, kad man labai patiko. Pirmą kartą man labai skaudėjo ir turėjau jį sustabdyti. Po to buvo lengviau, tačiau tai neatrodo man labai seksualu. Aš pažinojau kelis vaikinus, kurie norėjo tai išmėginti. Panašu, kad vyrukus tai intriguoja.
26 metų mergina

Kad būtų saugu

Saugiausias būdas pradėti analinį seksą yra:

^ į viršų

Tinklapio struktūra | Atsakomybės ribojimas | Kontaktai | © 2014 Kopijuoti be tinklapio kūrėjo sutikimo draudžiama