Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Kontraceptinės spiralės

Kontraceptinė spiralėTai gimdos spiralės. Jos nedidelės, maždaug 4cm ilgio, pagamintos iš lankstaus plastiko, ir įdedamos į gimdą. Prie apatinio galo yra siūlas, kuris išvedamas pro gimdos kaklelį ir kabo makštyje. Priklausomai nuo tipo gali gimdoje būti nuo 5 iki 10 metų ar kol moteris užsinorės, kad spiralė būtų išimta. Spirales įdeda ir pašalina gydytojai ar kiti specialiai tam pasiruošia sveikatos apsaugos sektoriaus darbuotojai. įdėjimas užtrunka vos keleta minučių. Pašalinimas taip pat greitai ir paprastai nesukelia didelio diskonforto. Spiralės nužudo arba imobilizuoja spermicidus taip apsaugodamos kiaušinėlius nuo apvaisinimo.

Yra du pagrindiniai spiralių tipai: pirmas spiralių tipas skleidžia progestogeną ir yra efektyvus 5 metams, antrasis skleidžia varį ir būna efektyvus bent dešimtmetį.

Pranašumai: Nereikia nutraukti sueities. Veikti ima, kai tik įdedamos.

Nepatogumai: Labiau tinka moterims, turinčioms nuolatinį partnerį. Kai kurios moterys gauna dubens infekcijas. Kai kurioms moterims gali sukelti sunkesnes ar ilgesnes menstruacijas arba gausesnį kraujavimą. Todėl jie nerekomenduotini moterims, kurių ciklai ir šiaip sunkūs. Kartais spiralės iškrenta.

Patikimumas: Daugiau nei 98%.

^ į viršų