Sekso Gidas Kad seksualinis gyvenimas keltu mažiau rūpesčių

Homoseksualai

Pagal žodyno apibrėžimą homoseksualas yra "asmuo, kuris jaučia seksualinį potraukį tos pačios lyties žmonėms". Ir vyras, ir moteris gali būti homoseksualai, arba gėjai, nors kai kurios gėjės linkusios vadintis lesbietėmis.

Kai kurie žmonės suvokia, kad jie yra homoseksualai jau labai ankstyvame amžiuje, ir puikiai jaučiasi tai suprasdami. Tuo tarpu kiti užgniaužia savo jausmus, kartais visam gyvenimui, nes jie bijo ir gėdijasi būti kitokie.

įvairiais moksliniais tyrinėjimais mėginama išsiaiškinti, kas verčia žmones būti homoseksualiais, o ne heteroseksualiais.

Aišku tik tai, kad niekas iš tikrųjų nežino.

Neseniai aš įsitraukiau į gėjiškus reikalus su vaikinu, kurį jau šimtas metų kaip pažįstu. Visą laiką mes tik tą ir tedarėme, kad bučiavomės ir glamonėjomės. Aš bijau, jog dabar mano mergina supras, kad jos geriausi draugai yra įsivėlę į gėjiškus dalykus. Aš vis dar ją myliu, bet nebegaliu sutramdyti savo jausmų jam.
17 metų vaikinas

Sekso būdai

Kai kurie homoseksualūs vyrai praktikuoja analinį seksą, tačiau jokiu būdu ne visi (kai kuriems heteroseksualiems vyrams ir moterims taip pat patinka analinis seksas). Kai kuriems homoseksualams patinka abipusė masturbacija, oralinis seksas ar anilingas (laižymas aplink išeinamąją angą). Lesbietėms taip pat gali patikti oralinis seksas, stimuliacija pirštais ar vibratoriais - kaip ir kai kuriems heteroseksualams.

Tiksliai apibrėžti seksualumą tiktai pagal sekso būdus būtų labai trumparegiška. Seksualumui emocijos yra svarbios ne ką mažiau už patį seksą.

Didžioji dalis sekso būdų yra beveik vienodi. Jie paprastai susiję su jauduliu ir meile, nepriklausomai nuo to, kokia jūsų pakraipa

Kai man buvo 10 metų, aš supratau, kad esu gėjus. Tiktai mano mama žino, kad esu gėjus. Mes išvis nekalbame apie tai. Aš žinau, kad ją tai liūdina, tačiau esu laimingas būdamas gėjus. Aš visiškai normalus vaikinas, kuris daro viską, ką ir kiti bendraamžiai, tik aš visiškai nesidomiu merginomis.
19 metų vaikinas

1961 m. LTSR BK skelbė, kad vyro lytinis santykiavimas su vyru baudžiamas laisvės atėmimu iki 3 metų.

Homoseksualumas ir istorija

Homoseksualumas yra vis labiau pripažįstamas ir suprantamas mūsų visuomenėje, tačiau ne visada taip buvo. įstatymai prieš "sodomiją", kuri yra kitas analinio sekso pavadinimas, siekia imperatoriaus Justiniano (562-483 m. pr. Kr.) laikus. Jis manė, jog šis ypatingas lytinis aktas yra pagrindinė žemės drebėjimų priežastis.

Karalius Henrikas VIII buvo griežtai nusiteikęs pries "pederastiją" ir 1533 metais išleido įstatymą, draudžiantį šį lytinį aktą.

1956 metais reikalai menkai tepasitaisė, kai Seksualinių nusikaltimų įstatymo 12-as straipsnis paskelbė, kad "su kitu asmeniu ar gyvuliu turėti pederastinių santykių yra kriminalinis nusikaltimas".

Mano santuoka truko 21 metus. Tai iš tikrųjų buvo laiminga santuoka. Ir tuomet aš sutikau savo mylimąją. Po pusės metų aš palikau savo vyrą, kad būčiau su šia moterimi. Aš nežinau, ar buvau gėjė visus tuos metus. Tačiau aš žinau, kad esu dabar.
44 metų moteris

Lesbianizmas

Lesbianizmo istorija buvo kur kas ramesnė. Pasakojama, kad devynioliktame amžiuje parlamentas buvo linkęs išleisti įstatymą, draudžiantį lesbiečių aktą, tačiau tai nepavyko, nes karalienė Viktorija atsisakė patikėti, kad tokie dalykai apskritai įmanomi.

Taigi tuo tarpu, kai vyrus pliekė už homoseksualius aktus ir apkrovė įvairiais smerkiamais įstatymais, lesbietės buvo paliktos ramybėje. Jos gyveno ne tiek už įstatymo ribų, kiek įstatymo nepastebėtos.

Viena teorija teigia, kad lesbiečių seksas nėra "tikras", nes nenaudojamas penis. Todėl neverta netgi imti to į galvą. Nereikia net aiškinti, kad tokias teorijas išgalvoti gali tik vyrai!

Atsimenu, kartą aš vidury nakties pakasiau tai mergaitei nugarą, žinote, aš buvau devynerių metų, o ji dvylikos. Ji paprašė manęs pakasyti jai nugarą. Staiga į vidų įšoko vienuolė, atplėšė mane nuo jos, bloškė ant spintelės, apkūlė ir išvadino lesbiete. Aš nežinojau, kas tokia yra lesbietė.
Cyndi Lauper apie mokyklos laikus

Homofobija

Homofobija yra terminas, apibūdinantis priešišką kai kurių visuomenės grupių požiūrį homoseksualus.

Homofobija, arba homoseksualumo baimė, yra baisių nusikaltimų priežastis, tokių kaip "pedikų mušimas", kai vyrai užpuola homoseksualus vien todėl, kad jie tokie yra.

Daugelis žargono posakių homoseksualams apibūdinti yra įžeidžiantys ir žeminantys (pedikas, pidaras, žydras ir t.t.) Tačiau tikrovėje heteroseksualūs vyrai juos taip pat vartoja, kad įžeistų vienas kitą. Atrodytų, kad ypatingas įžeidimas, kuriuo "normalus" vyras gali pasinaudoti norėdamas įskaudinti kitą, - tai pavadinti jį homoseksualu.

Paprastai manoma, kad vyrai yra labiau homofobiški negu moterys. Nors pripažįstama, kad vyrų institucijos yra palanki dirva homofobijai vystytis, tačiau kai kurios merginos taip pat yra tai patyrusios internatinėse mokyklose.

^ į viršų